Tehno Store

Gorenje – Комбиниран фрижидер · RF6275W

19,990.00 ден

Бренд: Gorenje – Комбиниран фрижидер · RF6275W
Краток опис: Енергетска класа: A, Вкупен нето капацитет: 258 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 1435 mm (GO)

Нема на залиха

Бренд: Gorenje – Комбиниран фрижидер · RF6275W
Краток опис: Енергетска класа: A, Вкупен нето капацитет: 258 l, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 1435 mm (GO)

Основни информации
Тип на апарат
Комбиниран фрижидер
 Начин на поставување Самостоен
Енергетска класа
A
Позиција на дел за замрзнување
Горе
Боја на апаратот
Бела
Боја на врата
Бела
Врата
Метална врата
Отвoрање на врата
Лево/десно отворање на врата
Број на врати
2
Основа
2 фиксни/2 прилагодливи ногарки
Број на ѕвездички
4
Опрема во фрижидерскиот дел
Полица за шишиња на вратата
Сад за шишиња со држач
Фиока за зеленчук
1 фиока за зеленчук
Полици на вратата на ладилникот
1 сад со капак

1 полица на горна врата
Вентилатор за ладење
Не
Осветлување на фрижидерот
Осветлена внатрешност
Автоматски ледомат
Не
Број на стаклени полици
3 pcs
Стаклена(и) полица(и)
4 pcs
Сад за јајца
2/6
Опрема во замрзнувачкиот дел
Сад за мраз
1 класичен сад за лед
Мрежни полици
1 pcs
Простор за замрзнување
1 врата
Осветлување на просторот за замрзнување
Без осветлување
Технички податоци
Бучност
41 dB(A)
Број на компресори
1 компресор
Разладувачка течност
R600A
Тип на монтажа
Дозволено
Број на независни системи за ладење
1
Ширина
600 mm
Висина
1435 mm
Длабочинa
625 mm
Бруто тежина на апаратот
55 kg
Нето тежина на апаратот
52.5 kg
Ширина на спакуван производ
640 mm
Висина на спакуван производ
1505 mm
Длабочина на спакуван производ
710 mm
Приклучна моќ
220 – 230 V
Фреквенција
50 Hz
Приклучна моќ
95 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje – Комбиниран фрижидер · RF6275W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart