Tehno Store

Gorenje Ледомат IMD1200W

8,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Големина на коцка лед: XL, Дневна количина на лед: 12 kg, Брзината на правење коцки мраз: 9 min, Начин на управување: Електронско управување

Големина на коцка лед: XL
Волумен на сад за вода: 1.8 l
Сад кој се отстранува
Дневна количина на лед: 12 kg
Брзината на правење коцки мраз: 9 min
Начин на управување: Електронско управување
Индикатор за ниско ниво на вода
Индикатор за ниво на лед
Вклучени додатоци: Шпатула
Димензии (ШхВхД): 310 x 210 x 325 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Ледомат IMD1200W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart