Tehno Store

Gorenje Машина за перење алишта WHP74ES

18,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WHP74ES, Машина за перење алишта SLIM, ЛЦД Дисплеј, 7кг,
Гаранција: 5 години

Нема на залиха

Gorenje WHP74ES
 Машина за перење алишта SLIM
 ЛЦД Дисплеј
 7кг
 1400 вртежи
 15 програми
 Автоматско препознавање на тежината на алиштата Total Weight Control
 Центрифуга: Регулирање на бројот на вртење на центрифугата
 SteamTech генератор на пареа
 SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
 Регулирање на температуратa
 Ладно перење 15 степени
 Волумен на барабан 43л
 Сензори: Сензор за ниво на вода
 Контрола на стабилност SCS
 Заклучување – заштита за деца
 Бучност 77дб
 Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh
 А+++ енергетска класа
 Димензии 60x85x46 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Машина за перење алишта WHP74ES”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart