Tehno Store

Gorenje Машина за перење алишта WNEI94ADS

30,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 9 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1400 rpm, Инвертер PowerDrive мотор

Gorenje WNEI94ADS
 Машина за перење алишта
 Бела
 ЛЦД Дисплеј
 9кг
 1400 вртежи
 16 програми
 ИНВЕРТЕР МОТОР
 Брза програма за перење PowerWash 59
 WaveActive барабан
 SteamTech генератор на пареа
 AllergySteam
 Функцијата CottonSteam е развиена специјално за третман на памучни алишта кои можат да издржат високи температури
 EXTRAHYGIENE ПРОГРАМА Отстранува до 99.9% бактерии од вашите алишта
 Контрола на стабилност (SCS)
 SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
 Заклучување – заштита за деца
 Бучност 54dB
 Годишна потрошувачка на ел. енергија 214 kWh
 Нова А енергетска класа
 Димензии ШxВxД 60x85x54.5 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Машина за перење алишта WNEI94ADS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart