Tehno Store

Gorenje машина за перење алишта WNHPI72SCS

19,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР,  7кг, 1200 вртежи, 15 програми, A енергетска класа

Нема на залиха

Gorenje WNHPI72SCS
 СЛИМ Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР
 ЛЦД Дисплеј
 7кг
 1200 вртежи
 15 програми
 SteamTech генератор на пареа
 SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
 Drum clean елиминирање на сите бактерии од барабанот
 Snow flake барабан за нежно третирање на алиштата
 Ладно перење 15 степени
 Тајмер за одложено перење
 Сензори: Сензор за ниво на вода
 Заклучување – заштита за деца
 Бучност 58-76dB
 Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh
 А енергетска класа
 Димензии 60x85x45 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje машина за перење алишта WNHPI72SCS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart