Tehno Store

Gorenje машина за перење алишта WNHPI84AS

21,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Капацитет за перење: 8 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1400 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 595 mm, Висина: 850 mm

Gorenje WNHPI84AS
 Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР
 ЛЦД Дисплеј
 8кг
 1400 вртежи
 15 програми
 SteamTech генератор на пареа
 SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис
 Drum clean елиминирање на сите бактерии од барабанот
 RainDrop барабан за нежно третирање на алиштата
 Ладно перење 15 степени
 Тајмер за одложено перење
 Сензори: Сензор за ниво на вода
 Заклучување – заштита за деца
 Бучност 56-72dB
 Годишна потрошувачка на ел. енергија 174 kWh
 А енергетска класа
 Димензии 60x85x54 цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje машина за перење алишта WNHPI84AS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart