Tehno Store

Gorenje – Машина за перење · WNPI72B

19,990.00 ден

Бренд: Gorenje – Машина за перење · WNPI72B
Краток опис: Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 7 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm, Инвертер PowerDrive мотор (GO)

Нема на залиха

Бренд: Gorenje – Машина за перење · WNPI72B
Краток опис: Енергетска класа: A+++, Капацитет за перење: 7 kg, Број на вртежи на центрифугата: 1200 rpm, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm, Инвертер PowerDrive мотор (GO)

Основни информации
Тип на апарат
Машина за перење
Енергетска класа
A+++
Ефект на цедење
B
Ниво на бучност при перење dB(A)
52
Ниво на бучност при центрифугирање dB(A)
71
Линија
Primary линија
Боја Бела
Врата Стандардна
StableTech страници за дополнителна стабилност
Да
Функции
Режими на перење
NormalCare

TimeCare
Дополнителни функции
Стоп на пумпата

Shortening program one level

Пауза

Додавање алишта

Зачувување на личните прилагодувања
Карактеристики
Нежно затворање на вратата
Да
Звучна изолација
Без заштита
Звучен сигнал
Звучен сигнал
Надградба на програмите
Да
Сензори Сензор за температура

Сензор за полнење

Сензор за пена

Сензор за ниво на вода
Ладно перење
Не
Сад за дозирање
3 прегради во просторот за дозирање детергент
Сигурност
AquaStop Не
Заштита од прелевање
Да
Заклучување – заштита за деца (CDP)
Да
Програми
Број на програми
16
Основни програми
Памук

Волна/Рачно перење

Микс синтетика
Специјални програми
Дополнителна хигиена

Детска облека

Eco 40-60 °C

Брзо 20′ минути

PowerWash 59′

Фармерки

Дополнителни програми за перење
Стерилизирање на барабанот

Центрифугирање/цедење

Плакнење/омекнување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje – Машина за перење · WNPI72B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart