Tehno Store

Gorenje Машини за садови · GS62040S

22,990.00 ден

Бренд: Gorenje Машини за садови · GS62040S
Краток опис:Енергетска класа: A++, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 845 mm

Нема на залиха

Бренд: Gorenje Машини за садови · GS62040S
Краток опис:Енергетска класа: A++, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 845 mm

Основни информации
Тип на апарат
Машини за садови
Енергетска класа
A++
Линија
Essential линија
Боја Сива
Карактеристики
Број на стандардни сетови
13 pcs
Систем на горната корпа
Рачно нагодување
Внатрешно ЛЕД осветлување
Не
Опрема
Број на корпи
2
Повеќенаменска долна корпа
Да
Ефикасност
Mотор Стандарден
Потрошувачка на вода
11 l
Проценета годишна потрошувачка на вода за четиричлено домаќинство
3080 l
 
Максимална температура на влезната вода
60 °C
Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa
0.936 kWh
Сигурност
Заштита од прелевање
Целосен AquaStop
Сервисна дијагностика
Да
Внатрешност
Внатрешност од не’рѓосувачки челик
Програми
Програми Брзa програмa

Интензивно миење

Накиснување

Daily wash

Економична програма
Температура на миење (°C)
60/44/40

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Машини за садови · GS62040S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart