Tehno Store

Gorenje машина за садови GV520E15

21,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje GV520E15, Вградна машина за миење садови, 45цм, 9 компле
Шифра: 75254
Гаранција: 5години

Gorenje GV520E15
 Вградна машина за миење садови
 45цм
 9 комплети
 5 програми
 4 температури на миење 65/60/45/35
 2 корпи
 Повеќенаменска долна корпа
 Максимална температура на влезната вода 60C
 Функција за таблета 3 во 1
 Самочистечки филтер
 Целосен Aqua Stop
 Бучност 47 dB
 Потрошувачка на вода 9 l
 Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa 0.705 kWh
 Енергетска класа A++ (A-20%)
 Димензии (ШxВxД): 44.8 × 81.5 × 55 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje машина за садови GV520E15”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart