Tehno Store

Gorenje Машини за садови GV642E90

22,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Енергетска класа: A++, Начин на поставување: Целосно вграден, Ширина: 598 mm, Висина: 816 mm,Брза Програма 1Ч

Број на комплети: 13
Број на програми: 6
Можност за креирање на сопствени програми
Памтење на програмите
Максимална температура на миење: 70°C
Температура на миење: 40/55/60/65/70°C
Светлосен индикатор
Звучен сигнал
LED дисплеј
Одложен старт: 0-24 часа
Заштита од прелевање: Целосен AquaStop
Програма за самочистење
Speedwash: + 4 дополнителни програми
Потрошувачка на вода: 11 l
Проценета годишна потрошувачка на вода: 3080 l
Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa: 0.92 kWh
Бучност: 47 dB(A)
Димензии (ШхВхД): 59.8 х 81.6 х 55.5 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Машини за садови GV642E90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart