Tehno Store

Gorenje Машина за сушење алишта DNE7B

Original price was: 23,990.00 ден.Current price is: 19,990.00 ден.

Бренд: Gorenje
Краток опис: Енергетска класа: B, Капацитет на сушење: 7 kg, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 600 mm, Висина: 850 mm

Кондензациска машина за сушење: 7 kg
Предупредување за полн сад за кондензатот
Прилагодување на интензитетот на алармот на звукот
Број на програми: 16
LED дисплеј
Старт-Пазуза/Одложен почеток
Одбирање на временското траење на сушењето (30, 60, 90 min)
Прикажување на преостанато време на сушење
Систем против гужвање AntiCrease
Сензор за влажност
Звучен сигнал
Заклучување – заштита за деца
Поцинкуван барабан
Едноставно чистење на филтерот
Бучност: 65 dB
Напон: 220-240 V
Приклучна моќ: 2700 W
Димензии (ШхВхД): 600 x 850 x 625 mm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Машина за сушење алишта DNE7B”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart