Tehno Store

GORENJE мелница за кафе SMK150E

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 1,550.00 ден.

Производител: GORENJE
Шифра: 5009202 (TE)

GORENJE SMK-150 E МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

МЕЛНИЦА ЗА КАФЕ

СИСТЕМ НА МЕЛЕЊЕ СО РОТИРАЧКИ НОЖ

МОЌНОСТ 150 W

КАПАЦИТЕТ 60 G

МАТЕРИЈАЛ НА ТЕЛОТО ПЛАСТИКА, МЕТАЛ

НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

ЦРНА БОЈА

СТЕПЕН НА МЕЛЕЊЕ ВО ЗАВИСНОСТ ОД ВРЕМЕТО НА МЕЛЕЊЕ

ПУЛСЕН РЕЖИМ

ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ

АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРИ ОТСТРАНУВАЊЕ НА КАПАКОТ

ПРОСТОР ЗА НАМОТУВАЊЕ НА КАБЕЛОТ

ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д) 8,5 × 21,5 × 10,5 MM

ТЕЖИНА 0,8 КГ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GORENJE мелница за кафе SMK150E”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart