Tehno Store

Gorenje Микробранова печка MO20A3W

Original price was: 7,490.00 ден.Current price is: 6,490.00 ден.

Бренд: Gorenje – MO20A3W
Краток опис: Начин на управување: Електронско управување, Функција SmartDisplay, Повеќе начини на готвење, Начин на поставување: Самостоен

Волумен: 20 l
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Максимална моќност на микробрановата: 800 W
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија
Електронско управување
Дисплеј за прикажување на времето
Паметно управување
AquaClean функција
Автоматско мени
Број на меморирани програми: 11
Димензија на ротирачката чинија: 27 cm
Димензии (ШxВxД): 45,1 × 25,7 × 34,3 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Микробранова печка MO20A3W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart