Tehno Store

Gorenje Микробранова печка со грил MO20E2W

5,990.00 ден

Бренд: Gorenje – MO20E2W
Краток опис: Начин на управување: Механичко управување, Број на инфра греjачи: 1, Начин на поставување: Самостоен, Ширина: 451 mm, Висина: 257 mm

Волумен: 20 l
Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5
Максимална моќност на микробрановата: 800 W
Број на инфра греjачи: 1
Јачина на инфра грејачот (грил): 1.000 W
Технологија на продуцирање на микробранови: Стандардна технологија (HVT)
Начин на распределба на микробрановите: Ротирачка чинија

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Микробранова печка со грил MO20E2W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart