Tehno Store

Gorenje Миксер M360CW

1,890.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Моќност на моторот (max): 345 W, Број на степени на вентилаторот: 5, AC мотор за сигурно работење

Gorenje миксер M 360 CW
 Рачен миксер
 Бела боја
 Моќност на моторот: 345 W
 Турбо копче
 Број на брзини: 4
 AC мотор
 Додатоци маталки за тесто
 Можност за перење на додатоците во машина за садови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Миксер M360CW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart