Tehno Store

Gorenje Мини шпорет OM30GBX

8,290.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Број на зони за готвење: 2, Моќност на зоната за готвење лево напред: 1000 W, Моќност на зоната за готвење десно напред: 600 W, Употреблив волумен на рерната: 30 l, Моќност: 1600 W

Моќност: 3200 W
Капацитет: 30 l
Тава за печење / решетка
Број на зони за готвење: 2
Моќност на зоната за готвење лево напред :1000 W
Моќност на зоната за готвење десно напред: 600 W
Употреблив волумен на рерната :30 l
Моќност :1600 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Мини шпорет OM30GBX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart