Tehno Store

Gorenje Овлажнувач на воздух H45W

2,990.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Површина: 20, Ultra sonic технологија, Пареа: Ладна пареа, Ширина: 170 mm, Висина: 350 mm, Длабочина: 170 mm

Gorenje Овлажнувач на воздух

Бела боја
 Површина: 20 м2
 Капацитет на резервоарот: 4.5 Литри
 Приклучна моќ: 23 W
 Ултрасонично делување
 Ладна пареа
 Модерен дизајн
 Подобрена влажност во просторијата
 Димензии (ШxВxД): 17 × 35 × 17 cm

Гаранција: 2 години.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Овлажнувач на воздух H45W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart