Tehno Store

GORENJE парен генератор SGH2200LBC

5,990.00 ден

Бренд: GORENJE парен генератор SGH2200LBC

Краток опис: Моќност на грејачот: 2200 W, Сад за вода: 2 l, Регулирање на температурата: Аналоген, Индикатор на температура,
 • Моќност на грејачот:2200 W
 • Сад за вода;2 l
 • Нивоа на моќност:3
 • Притисок на пареата:04.5 bar
 • Постојана пареа:50
 • Ударна пареа (g/min):100

Управување

 • Регулирање на температурата:Аналоген
 • Индикатор за работење:Портокалова
 • Индикатор на температура:Да
 • Индикатор за ниско ниво на вода:Да

Карактеристики

 • Подлога на пеглата:Керамика
 • Систем против создавање на бигор:Да
 • Систем против капење:Да
 • Функција за самочистење:Да
 • Вертикално пеглање за осетливи алишта:Да
 • Пеглање со сува пареа:Да
 • ECO програма:Да
 • Парен систем:Да
 • Долевање на вода во текот на пеглањето:Да
 • Отвор со капак:Практичен, широк отвор со капак
 • Ергономски дизајн:Да

Опрема

Напредна пумпа:Да

Сигурност

 • Автоматско исклучување:Не
 • Сигурносен систем:Двоен
 • Независна тројна заштита:Да

Додатоци

 • Складирање на кабелот за напојување
 • Простор за сместување на кабелот
 • Сад за дозирање вода:Да

Технички податоци

 • Должина на приклучен кабел:1900 mm
 • Ширина:220 mm
 • Висина:250 mm
 • Длабочина:400 mm
 • Ширина на спакуван производ:275 mm
 • Висина на спакуван производ:280 mm
 • Длабочина на спакуван производ:425 mm
 • Нето тежина на апаратот:3.5 kg
 • Бруто тежина на апаратот:4.5 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GORENJE парен генератор SGH2200LBC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart