Tehno Store

Gorenje Пегла на пареа SIH1100TBT

1,290.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Моќност на грејачот: 1100 W, Сад за вода: 0.07 l, Регулирање на температурата: Аналоген, Индикатор на температура

Gorenje SIH1100TBT Патна пегла
 Моќност на грејачот: 1100 W
 Perfect Glide површина за пеглање
 Можност за суво пеглање
 Индикатор на температура
 Сад за дозирање вода
 Волумен на резервоарот за вода: 0.07 l
 Должина на приклучен кабел: 1.9 m

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Пегла на пареа SIH1100TBT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart