Tehno Store

Gorenje Пегла на пареа SIH2200DGT

2,050.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Моќност на грејачот: 2200 W, Сад за вода: 0.28 l, Регулирање на температурата: Аналоген, Индикатор на температура, Подлога на пеглата: Perfect Glide површина за пеглање

Gorenje SIH2200DGT Пегла на Пареа
 Темно сива боја
 јачина:2200 W
 Индикатор на температура
 Интензивно испуштање на пареа: 30 g/min
 Испуштање на пареа одеднаш: 90 g/min
 Волумен на резервоарот за вода: 0.28 Литри
 Долевање на вода во текот на пеглањето
 Систем против собирање на воден каменец
 Систем против прокапување
 Можност за суво пеглање
 Вртење на приклучниот кабел: 360 °
 Функција прскање

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Пегла на пареа SIH2200DGT”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart