Tehno Store

Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU

5,090.00 ден

Бренд: Gorenje

Краток опис: Тип на правосмукалка: Со вреќичка, Вид на правосмукалка: За суво чистење, Четка: Универзална четка

Gorenje VC1821PSWBU
 Правосмукалка
 Боја бело-сина
 Моќност: 1800 W
 Моќ на всисување: 360 W
 DELTA POWER
 Со вреќичка 3 Литри
 Материјал на цевката: Метал
 Телескопска цевка
 Универзална четка
 1 Хепа филтер
 Радиус-Опсег: 14 m
 Копче за вклучување
 Управувачка локација: На апаратот
 Нежен старт на моторот SOFT START
 Гумирани тркалца

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Правосмукалка VC1821PSWBU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart