Tehno Store

Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY

5,590.00 ден

Бренд: Gorenje

Краток опис: Тип на правосмукалка: Со сад за прашина, Вид на правосмукалка: За суво чистење, Четка: Универзална четка

Gorenje VC 1901 GACRCY
 Правосмукалка
 Црвена боја
 Моќност: 1900 W
 Пластичен сад
 G. FORCE AIR COMPACT
 Волумен на садот за прашина: 2.2 Литри
 мотор SOFT START
 употреба суво чистење
 Хепа филтер
 Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
 Двојна ХЕПА филтрација
 Универзална четка
 Додатоци: 2
 Материјал на цевката: Хромирана
 Голем досег (кабел
 црево и цевка): 7 m

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Правосмукалка VC1901GACRCY”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart