Tehno Store

Gorenje Правосмукалка VC2302GALRCY

7,690.00 ден

Бренд: Gorenje

Краток опис: Тип на правосмукалка: Со сад за прашина, Вид на правосмукалка: За суво чистење, Четка: За паркет, Четка: XpandZone четка

Gorenje VC 2302 GALRCY
 Правосмукалка
 Црвена боја
 Моќност: 2300 W
 Со канистер G FORCAIR LITE
 Моќ на всисување: 330 W
 Волумен на садот за прашина: 3.3 Литри
 мотор SOFT START
 употреба суво чистење
 Хепа филтер 2
 Ниво на филтрација: 9
 цевка: Алуминиум
 Универзална четка + 3 додатни наставки
Радиус-Опсег: 9 m

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Правосмукалка VC2302GALRCY”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart