Tehno Store

Gorenje Правосмукалка VC2321GPLW

7,490.00 ден

Бренд: Gorenje

Краток опис: Тип на правосмукалка: Со вреќичка, Вид на правосмукалка: За суво чистење, Четка: XpandZone четка

 • G FORCE PLUS
 • Максимална моќност на моторот: 2.300 W
 • Со вреќичка
 • За суво чистење
 • Број на додатоци: 3
 • XpandZone четка
 • Проток на воздух: 42 L/s
 • Волумен на вреќичката: 3 l
 • Тип на цевка: Телескопска
 • Дијаметар на цевката: 35 mm
 • Должина на телескопската цевка: 90 cm
 • Материјал на цевката: Алуминиум
 • 1 Хепа филтер
  Управувачка локација: Контрола на апаратот
 • Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување
 • SoftStart тивко палење на моторот
 • Индикатор за полна вреќичка
 • Број на текстилни вреќички: 1
 • Додатоци: 3
 • Заштита на куќиштето (Active Bumper)
 • Гумена рачка
 • Намотување на кабелот
 • Голем досег (кабел, црево и цевка): 8 m
 • Исправено или хоризонтално
 • Додаток за оставање на цевката
 • Број на тркала: 3
 • Гумирани тркалца
  Заштита од прегревање
 • Боја: Бела
 • Должина на приклучен кабел: 6 m
 • Максимална моќност на моторот: 2.300 W
 • Димензии (ШxВxД): 43,3 × 27,7 × 31 cm
 • Нето тежина на апаратот: 5,8 kg
 • Приклучна моќ: 2.000 W

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Правосмукалка VC2321GPLW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart