Tehno Store

Gorenje Рачен блендер HBC561QW

1,590.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Моќност на моторот (max): 560 W, DC мотор за економична употреба и долготрајност, Капацитет на садот за мешање и месење: 0.5 l

Gorenje HBC561QW
 Стапчест миксер
 Моќност 560 W
 Бела боја
 Inox Нож
 Пулсно работење за пократки циклуси на мешање
 Капацитет на садот за мешање и месење: 0.5 l
 Скала за мерење на садот за совршено точно дозирање
 Двојно сечило
 Тивка работа (SilentPower)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Рачен блендер HBC561QW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart