Tehno Store

Gorenje Пегла на Пареа SIH2200BBC

2,199.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje SIH 2200 BBC Пегла на Пареа, Виолетово-Бела боја, јачин
Шифра: 74003 (SE-TE)

Gorenje SIH 2200 BBC Пегла на Пареа
 Виолетово-Бела боја
 јачина:2200 W
 Индикатор на температура
 Интензивно испуштање на пареа: 30 g/min
 Испуштање на пареа одеднаш: 90 g/min
 Волумен на резервоарот за вода: 0.28 Литри
 Долевање на вода во текот на пеглањето
 Систем против собирање на воден каменец
 Систем против прокапување
 Можност за суво пеглање
 Вртење на приклучниот кабел: 360 °
 Функција прскање
 Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Пегла на Пареа SIH2200BBC”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart