Tehno Store

Gorenje Смути BSM600E

2,290.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Моќност на моторот (max): 320 W, AC мотор за сигурно работење …

Gorenje BSM600E
 Блендер
 Моќност 320 W
 Инокс
 AC мотор
 Ефикасно четиристрано сечило
 ДВА Пластични сада за мешање
 600мл
 Гумирани ногарки
 Сигурносен прекинувач

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Смути BSM600E”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart