Tehno Store

Gorenje Стаклокерамичка плоча ECT643BX

15,490.00 ден

Бренд: Gorenje
Краток опис: Начин на поставување: Вграден, Ширина: 600 mm, Висина: 54 mm

Гаранција: 5 години

Gorenje ECT 643 BX
 Стаклокерамичка вградна плотна со иноксна рамка
 Црна боја
 Сензорско управување на допир
 Fish zone – идеална за големи садови
 Тајмер
 Stop&Go направете пауза било кога
 4 Hi-light грејни места + една овална и една дупла зона
 лево напред: 12/21 cm
 0
8/2
2 kW
 Hi-light грејач
 десно напред: 14
5 cm
 1
2 kW
 Hi-light грејач
 лево назад: 14
5 cm
 1
2 kW
 Hi-light грејач
 десно назад: 17/26
5 cm
 1
5/2
4 kW
 Hi-light грејач
 StayWarm одржува константна температурата од 70C
 Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
 Сигнализација на преостаната топлина
 Child lock сигурносно заклучување
 Приклучна моќ: .7.000 W
 Димензии (Ш x В x Д): 60 x 5
4 x 52 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Gorenje Стаклокерамичка плоча ECT643BX”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart