Tehno Store

HP лаптоп 250 G8 2X7T8EA

15,499.00 ден

Бренд: HP
Краток опис: HP лаптоп 250 G8 2X7T8EA,  Екран: 15.6″ HD, Меморија: 4-GB
Хард диск: 256 GB, Процесор: Intel Celeron N4020
Шифра: 0001227344 (PAK)

Екран: 15.6″ HD
Резолуција: 1366×768
Процесор: Intel Celeron N4020 (2.8 GHz)
Оперативен систем: FreeDOS
Графичка картичка: Intel UHD Graphics
Рам: DDR4-2400 MHz/Меморија: 4-GB
Хард диск: 256 GB SATA 3 TLC M.2 SSD
Приклучок: 1x HDMI 1.4b/USB/Bluetooth
Батерија брзо полнење: (Li-Ion) 7h

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HP лаптоп 250 G8 2X7T8EA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart