Tehno Store

HP тонер W1106A MS

1,500.00 ден

Бренд: HP
Краток опис: W1106A, Тонер, Боја Black, Капацитет 1000 стр., Подржува HP Laser 107a, 107w, MFP 135a, 135fnw, 135w, 135ag, 135r, 135wg, 137fnw, 137fwg
Шифра: 0001180253 (PAK)

Tip Toner 
Boja Black 
Kapacitet [str.] 1000 SHEET

W1106A, Тонер, Боја Black, Капацитет 1000 стр., Подржува HP Laser 107a, 107w, MFP 135a, 135fnw, 135w, 135ag, 135r, 135wg, 137fnw, 137fwg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “HP тонер W1106A MS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart