Tehno Store

Huawei MediaPad T10

7,299.00 ден

Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei MediaPad T10 (AgassiR-W09B) WiFi , 9.7″ инчи, IPS LCD cap
Шифра: 51611 (SE-TE)

Huawei MediaPad T10 (AgassiR-W09B) WiFi
 9.7″ инчи
 IPS LCD capacitive touchscreen
 16M colors
 Резолуција:1920 х 1200 pixels
 Процесор Octa-core Kirin 710A
 Внатрешна меморија : 16 GB
 microSD до 32 GB
 2GB РАМ
 Задна камера 5MР; Предна камера 2MP
 Andorid 10
 Батерија Li-Po 5100mAh

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Huawei MediaPad T10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart