Tehno Store

ISKRA AF-32Q air фритеза на топол воздух

Original price was: 8,999.00 ден.Current price is: 7,499.00 ден.

Бренд: Iskra
Краток опис: Јачина: 1500W, Моќност: 220V-240V~50/60Hz , Капацитет на сад: 3.2 L , Тајмер: do 60 min, Термостат: 80-200°C 
Шифра: AF-32Q

• Фритеза на топол воздух 
• Јачина: 1500W
• Моќност: 220V-240V~50/60Hz 
• Капацитет на сад: 3.2 L 
• Тајмер: do 60 min
• Термостат: 80-200°C 
• Автоматско исклучување 
• LED дисплеј
• Припрема на јадења без зејтин
• Димензии (mm): 320 x 320 x 355
• Нето тежина: 3,2 kg

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ISKRA AF-32Q air фритеза на топол воздух”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart