Tehno Store

Iskra акомулаторска косилка IX-LM36

Original price was: 13,999.00 ден.Current price is: 12,999.00 ден.

Бренд: Iskra
Краток опис: Напон: 36V, Електричен мотор без четки, Брзина на мирување: 3700 вртежи во минута, Време на траење: 35-40 мин

АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА И ПОЛНАЧ
• Напон: 36V
• Електричен мотор без четки
• Брзина на мирување: 3700 вртежи во минута
• Максимална ширина на сечењето: 370 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 25-75 mm
• 5 позиции за прилагодување на висината (централно)
• Волумен на корпа за трева: 35L
• Време на траење: 35-40 мин
• Димензии на пакувањето (во мм): 750 (L) x 450 (W) x 400 (H)
• Нето тежина: кг
• Бруто тежина: кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Iskra акомулаторска косилка IX-LM36”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart