Tehno Store

Iskra Бензинска косилка LM51M

Original price was: 15,550.00 ден.Current price is: 13,999.00 ден.

Бренд: Iskra
Краток опис: четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор, воздушно ладење, 3000 rpm во празен од , 1,6 lit. Рез. за гориво

четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор
воздушно ладење
3000 rpm во празен од 
1,6 lit. Рез. за гориво
0,55 lit. Рез. За масло
3 подесувања на висина за сечење 20-75 mm
510 mm (20″) ширина на сечивото 
178 mm (7″) тркала
погоден за тревници до 1600 m

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Iskra Бензинска косилка LM51M”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart