Tehno Store

ISKRA Електрична косилка A01-004C

Original price was: 6,290.00 ден.Current price is: 4,999.00 ден.

Бренд: Iskra
Краток опис: Моќност: 1200 W, Напон: 230-240V~50 Hz, Брзина на мирување: 3400 min-1, Максимална ширина на сечење: 320 mm

 Моќност: 1200 W
• Напон: 230-240V~50 Hz
• Брзина на мирување: 3400 min-1
• Максимална ширина на сечење: 320 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 30/50/70 mm
• 3 позиции за прилагодување на висината
• Волумен на кошница за трева: 30 L
• Пластично куќиште
• Тркала: предни Ø 140 mm, задни Ø 140 mm
• Димензии на пакетот (во mm): 570 (L) x 387 (Ш) x 295 (В)

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ISKRA Електрична косилка A01-004C”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart