Tehno Store

Iskra Електрична косилка QT3033

Original price was: 9,999.00 ден.Current price is: 8,999.00 ден.

Бренд: Iskra
Краток опис: моќност: 1300W, Напон: 230-240V ~ 50Hz, Брзина во празно: 2850 вртежи во минута, Максимална ширина на сечењето: 380 mm

• моќност: 1300W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Брзина во празно: 2850 вртежи во минута
• Максимална ширина на сечењето: 380 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 25/40/55 mm
• 3 позиции за прилагодување на висината
• Волумен на корпа: 40L
• Пластично куќиште
• Тркала: предни Ø 130 mm // задни Ø 150 мм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Iskra Електрична косилка QT3033”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart