Tehno Store

Iskra JC-229 чистач на пареа

5,499.00 ден

Бренд: Iskra
Краток опис: JC-229 чистач на пареа, Должина на кабел: 5м, Глава со кружен зглоб, страничен наклон од 90 °, навалување напред – наназад 70 °, Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C

• Напон: 220-240V 50 / 60Hz

• Моќност: 1300W (максимум)

• Должина на кабел: 5м

• Глава со кружен зглоб

 – страничен наклон од 90 °

 – навалување напред – наназад 70 °

• Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C

• Погоден за повеќето материјали и површини

• Турбо систем за греење

• Ергономски дизајнирана рачка

• Резервоар за вода 380 ml

• Резервоар за средство за чистење

• Заштитен капак на резервоарот за вода

• Димензии на пакувањето (LxWxH mm): 245x170x510

• Нето тежина: 3 кг

• Бруто тежина: 3,2 кг

 

Додатоци:

• Додаток за чистење на прозорци

• Додаток за чистење облека

• Крпи за чистење

• Тркалезни четки (2 пати изработени од најлон)

• млазница на млаз со пареа

• Аголна екстензија

• Чаша за Мерење

 

• 24 месеци гаранција

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Iskra JC-229 чистач на пареа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart