Tehno Store

Iskra рачна циклонска правосмукалка SL585FA06-RD/BL

3,999.00 ден

Бренд: ISKRA
Краток опис: Рачна правосмукалка, Моќност: 600 W, Циклонска технологија, Лесно празнење на садови, 3 прилози
Шифра: SL585FA06-RD/BL

Рачна правосмукалка
Моќност: 600 W
Циклонска технологија
Лесно празнење на садови
 3 прилози
Капацитет на сад за прашина: 0,6 l
Должина на кабел: 4,5М
Енергетска ефикасност: A +
Просечна годишна потрошувачка на енергија: 19,9 kW
Класа на ефикасност на вшмукување со тепих: Е.
Рециркулација на прашина: Е.
Ниво на звук: 80 dB (A)
Боја: црвенa, црна

Димензии (mm): 280 (D) x 180 (Š) x 480 (V)
Тежина: 1,65 kg

Изберете Боја:

Црна, Црвена

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Iskra рачна циклонска правосмукалка SL585FA06-RD/BL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart