Tehno Store

Lavazza Апарат за Еспресо

5,999.00 ден

Бренд: Lavazza
Краток опис: Lavazza Апарат за Еспресо, LM JOLIE, Боја Црна, Моќност 1250W, П
Шифра: 73917 (SE-TE)

Lavazza Апарат за Еспресо
 LM JOLIE
 Боја Црна
 Моќност 1250W
 Притисок на пумпата 10 бари
 Компатибилен со капсулите Lavazza A Modo Mio
 Автоматско исфрлање на користената капсула
 Прилагодлива висина на решетката за чаши во 2 големини (S / L)
 Капацитет на резервоарот за вода 0.6 L
 Систем на термоблок
 Користен капацитет на фиоки за капсули 4/5 капсули
 Материјал за решетките за чаши ABS
 Време на подготовка околу 25 секунди
 Должина на кабел 0.8 м

Изберете Боја

Плава, Бела, Зелена, Црвена, црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lavazza Апарат за Еспресо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart