Tehno Store

LC-Power Gaming столица 600BW

11,999.00 ден

Бренд: LC-Power Gaming Chair 600BW, Black/White
Краток опис:, Ергономска столица за игри со отстранлива глава и перничиња за копче, перничиња за глава и огради кои се отстранливи и прилагодливи во висина

Бренд: LC-Power Gaming Chair 600BW, Black/White
Краток опис:, Ергономска столица за игри со отстранлива глава и перничиња за копче, перничиња за глава и огради кои се отстранливи и прилагодливи во висина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LC-Power Gaming столица 600BW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart