Tehno Store

Lenovo 45W AC Adapter Charger (USB Type-C) полнач

2,600.00 ден

Бренд: LENOVO
Краток опис: ThinkPad 13 2nd Gen, X1 Tablet 2nd Gen, X1 Yoga 2nd Gen, X1 Carbon 5th Gen, T470, T470s, T570

Шифра: 4X20M26256

ThinkPad 13 2nd Gen, X1 Tablet 2nd Gen, X1 Yoga 2nd Gen, X1 Carbon 5th Gen, T470, T470s, T570

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo 45W AC Adapter Charger (USB Type-C) полнач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart