Tehno Store

Lenovo 95W AC Adapter Charger (USB Type-C) полнач

4,400.00 ден

Бренд: LENOVO
Краток опис: ThinkBook 14-IIL 20SL; 14-IML 20RV; 15-IIL 20SM; 15-IML 20RW

Шифра: 4X20V24694

  • ThinkBook 14-IIL 20SL; 14-IML 20RV; 15-IIL 20SM; 15-IML 20RW

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo 95W AC Adapter Charger (USB Type-C) полнач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart