Tehno Store

Lenovo Go Wireless Split Keyboard – тастатура

5,850.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Human-inspired True Ergonomic split keyboard; 13-degrees splay for straight typing, comfortable neck and shoulders; 

Шифра: 4Y41C33782

Lenovo Go Wireless Split Keyboard; Human-inspired True Ergonomic split keyboard; 13-degrees splay for straight typing, comfortable neck and shoulders; 11-degrees vertical

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo Go Wireless Split Keyboard – тастатура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart