Tehno Store

Lenovo монитор D22е-20

5,500.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Мониторот Lenovo D22e-20 обезбедува јасни детали и брилијантни бои на неговиот извонреден FHD екран од 21,45 инчи, VGA/HDMI, 3000:1, 250cd/m2

Шифра:66D2KAC6EU

Мониторот Lenovo D22e-20 обезбедува јасни детали и брилијантни бои на неговиот извонреден FHD екран од 21,45 инчи, нудејќи извонредна визуелност. Мониторот може лесно да се поврзе за прикажување на богата мултимедијална содржина преку HDMI и VGA порти. Екранот е сертифициран со TÜV Rheinland Low Blue Light и TÜV Rheinland Flicker Free за удобно користење. Мониторот е енергетски ефикасен и може да се користи за домашна забава и игри благодарение на неговата стапка на освежување од 75Hz и технологијата AMD FreeSync™, што го прави одлична инвестиција.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo монитор D22е-20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart