Tehno Store

Lenovo ThinkPad 230W AC Adapter (Slim tip) полнач

6,500.00 ден

Бренд: LENOVO
Краток опис: ThinkPad 230W AC Adapter (Slim tip); 100 – 240 V, 50 – 60 Hz, 230 W, 2.5 A

Шифра: 4X20S56717

ThinkPad 230W AC Adapter (Slim tip); 100 – 240 V, 50 – 60 Hz, 230 W, 2.5 A

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo ThinkPad 230W AC Adapter (Slim tip) полнач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart