Tehno Store

Lenovo ThinkPad Casual 15.6-inch ташна

3,050.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo Business Casual Line е колекција што се фокусира на лесни, чисти линии и модерни детали за секојдневно патување на младите професионалци.

Шифра: 4X40T84060

Стил, заштита и функционалност

Lenovo Business Casual Line е колекција што се фокусира на лесни, чисти линии и модерни детали за секојдневно патување на младите професионалци. За професионалците кои бараат функционална, но лесна ташна со стилски дизајн, оваа Lenovo Business Casual 15,6-инчен ташна обезбедува посебна преграда за компјутер, организирана основна преграда и лесно пристапен преден џеб. Отворот за полнач исто така е на горниот агол. Исто така, располага со ремен за багаж, прилагодлив ремен за рамо и меки обложени рачки за удобно патување.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo ThinkPad Casual 15.6-inch ташна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart