Tehno Store

Lenovo ThinkPad Professional II USB Keyboard – тастатура

2,100.00 ден

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo ThinkPad Professional II USB Keyboard; Preferred Pro II USB Keyboard-US Euro

Шифра: 4X30M86918

Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo ThinkPad Professional II USB Keyboard; Preferred Pro II USB Keyboard-US Euro

Шифра: 4X30M86918

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Lenovo ThinkPad Professional II USB Keyboard – тастатура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart