Tehno Store

MDV by Midea MSAGBU-12HRFNX AG Serie 3.5kW

25,000.00 ден

Бренд: MDV by Midea
Краток опис: Ладење капацитет: 3500 W, Греење капацитет: 3800 W, Енер. класа A++/A+, SEER/SCOP: 7.0/4.2, Работен опсег(C°): -20~50

ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ
Работен капацитет(kW) :1.07 – 4.38

Работен опсег(C°): -20~50
Греач на надворешна единица
Комперсор
Тип: ROTARY
Бренд: GMCC
Внатрешна единица
Проток на воздух (m3/h): 530/400/350
Ниво на бучавост (dB): 37/32/22/21
Тежина (kg): 8.7
Димензија (mm): 835x208x295
Надворешна единица Димензија (mm): 720x270x495
Тежина (kg): 23,7
Цевки (mm): 6,35/9,52
Фреон: R32

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MDV by Midea MSAGBU-12HRFNX AG Serie 3.5kW”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart