Tehno Store

Metal Gear Solid 5 – The Definitive Experience

990.00 ден

Бренд: SONY PS4
Краток опис: Metal Gear Solid 5: The Definitive Experience е врвната колекција на приказната за Metal Gear Solid 5, која ја вклучува Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Metal Gear Solid 5 – The Definitive Experience”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart