Tehno Store

МЕТАЛЕН РАФТ 1180 DRUMY ЦРНА 1800X900X400 5X130КГ

Original price was: 5,790.00 ден.Current price is: 4,590.00 ден.

Бренд: Max
Краток опис: Димензии: 180x90x40cm, Број на полици: 5x130kg, Боја: Црна, Материјал: Метал-Метал, Монтажа: Жлебови …

Шифра: 800147

Димензии: 180x90x40cm
Број на полици: 5x130kg
Боја: Црна
Материјал: Метал-Метал
Монтажа: Жлебови

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МЕТАЛЕН РАФТ 1180 DRUMY ЦРНА 1800X900X400 5X130КГ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа!

Shopping Cart